Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Z książkami za pan brat czyli odwiedziny Pań z Biblioteki Miejskiej w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
środa, 26 października 2022 21:26, odsłon: 197

W piątek w naszym przedszkolu w grupie sarenek gościliśmy Panie z Miejskiej Biblioteki w Hajnówce. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowań książkami, pobudzenie wyobraźni oraz rozwinięcie potrzeby chodzenia do biblioteki. Pani Asia zaprezentowała nam prezentacje na temat jesieni oraz pokazała wiele książek z tym związanych, zwracała uwagę dzieci na poznawcze walory książek, kolorowe ilustracje, podkreślała tez jak ważne jest czytanie książek.

Przedszkolaki bardzo uważnie wysłuchały prezentacji oraz odważnie odpowiadały na pytania. Na koniec spotkania Pani Asia przeczytała dzieciom bajkę o Żubrze Pompiku i porach roku oraz pozwoliła dzieciom obejrzeć książki przyniesione z biblioteki. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem wysłuchały czytanej bajki oraz oglądały książki. Dziękujemy Pani bibliotekarce za poświęcony czas.

 

                                                                                                               

       Angelika Koszel

 

                                                                                                                                  

 

Opis galerii zdjęć:

Na pierwszych zdjęciach znajdują się dzieci oglądające prezentacje, na kolejnych zdjęciach widać jak dzieci słuchają czytanej bajki oraz przeglądają książki. Ostatnie zdjęcia pokazują zdjęcie całej grupy.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information