Akademia dla naszych pań - obchody Dnia Edukacji Narodowej. PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2022 21:22, odsłon: 711

W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej czyli 14 października każdego roku obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty. W naszym przedszkolu również świętowaliśmy w tym dniu na  zorganizowanej akademii. Uczestniczyli w niej pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska, pani Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz, pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki ze wszystkich grup. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności w wierszu, piosence oraz tańcu.

Dzięki temu to był niezwykły dzień. Słowa wypowiedziane i wyśpiewane przez dzieci wzbudzały zachwyt i wywoływały uśmiech na twarzach całego personelu naszego przedszkola.

Na zakończenie pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom życzenia. Podziękowała za codzienny trud, zaangażowanie, za poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Nagrody Burmistrza otrzymały w tym roku szkolnym dwie nauczycielki – pani Jolanta Wołkowycka, pani Justyna Karpiuk oraz nasza Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska, które otrzymały je 12 października z rąk pana Burmistrza Miasta Hajnówka Jerzego Siraka w Sali Ślubów podczas uroczystej gali. W trakcie naszej akademii Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora czterem nauczycielkom. Otrzymały je: pani Bogusława Wołodkiewicz, pani Anetta Trusiewicz - Kolinko, pani Anna Hałaburda i pani Katarzyna Szerszunowicz. Tak jak co roku, nie zabrakło również podziękowań od rodziców w formie kwiatów i ciepłych słów.

Agnieszka Prokopiuk

Ops galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają uroczystość Dnia Edukacji Narodowej z udziałem dzieci i pracowników przedszkola.