Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Przedszkolaka w Wiewiórkach PDF Drukuj Email
niedziela, 02 października 2022 15:13, odsłon: 279

Wiewióreczki w tym roku Dzień Przedszkolaka świetowały bardzo aktywnie i zdrowo. Zaraz po śniadaniu poszliśmy na salę integracji sensorycznej gdzie mieliśmy do pokonania tor przeszkód, czekała tam na nas trampolina, zjeżdżalnia, deskorolka, beczka, oraz inne atrakcyjne zabawki, każde dziecko mogło skorzystać z wybranego przez siebie sprzętu pobudzając swoje zmysły i dostarczając sobie bodźców sensorycznych.

 

Następna atrakcją tego dnia był zjazd naszą nowoczesną zjeżdżalnią tunelową, prawie wszystkie wiewiórki się odważyły i zjechały. Po powrocie do sali mieliśmy mini potańcówkę przy rytmach muzyki dziecięcej. Następnego dnia od samego rana przygotowywaliśmy owoce do zrobienia świeżego i zdrowego soku. Dzieci samodzielnie pod czujnym okiem pań wyciskały pyszny soczek z jabłek, gruszek i marchewki. Sok bardzo smakował naszym wiewióreczkom ponieważ same go wykonały. Dało to dzieciom dużo radości i satysfakcji z wykonanego zadania. Po degustacji soku poszliśmy na spacer, na placu przedszkolnym czekały na nas piękne kolorowe liście klonu i nie mogliśmy ich ominąć, żeby odrobinę w nich nie poszaleć. Na koniec dnia wszystkie dzieci otrzymały medal super przedszkolaka oraz na pamiątkę kolorowanki do domu.

 

                                                                   Iwona Gierasimiuk

                                                                  Zdjęcia Justyna Moszczyńska

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają różnorodne zajęcia edukacyjne z dziećmi w grupie Wiewiórek z okazji Dnia Przedszkolaka.

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information