Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Liski obchodzą Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
środa, 28 września 2022 17:05, odsłon: 399

We wtorek w całym naszym przedszkolu obchodziliśmy najważniejsze święto dla każdego przedszkolaka – Dzień Przedszkolaka. Tego dnia Liski mogły uczestniczyć w  przeróżnych zabawach muzycznych i ruchowych. Bawiliśmy się z balonami podbijając je, łapiąc, turlając i podrzucając na kolorowej chuście animacyjnej. Nic przecież nie cieszy przedszkolaków tak, jak spontaniczna zabawa z odrobinką szaleństwa. Każdy Lisek otrzymał tego dnia medal przedszkolaka i słodki drobiazg: lizaka w kształcie serduszka. Szkoda, że święto przedszkolaka trwa tylko jeden dzień, ale my każdego dnia lubimy nasze przedszkole i naszą lisią grupę.

 

 

 

H. Pawluczuk, U. Kiryluk, A. Trusiewicz - Kolinko

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Lisków podczas gier i zabaw z okazji Dnia Przedszkolaka.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information