Dzień przedszkolaka w grupie Zajączków. PDF Drukuj Email
wtorek, 27 września 2022 22:45, odsłon: 489

Dwudziestego września to taki dzień, o którym pamiętają wszystkie przedszkolaki, bo to ich święto: Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zsali Zajączków dochodziły zapachy słodkich i smacznych gofrów przyrządzonych przez przedszkolaków. Oczywiście tego wyjątkowego dnia zabawom i uciechom nie było końca. Maszerowaliśmy więc wspólnie w rytm hymnu każdego przedszkolaka pt. : „Jestem sobie przedszkolaczek”;nie zabrakło również najróżniejszychzabaw muzyczno - ruchowychz wykorzystaniem chusty animacyjnej.

Barbara Koźluk, Justyna Karpiuk, Urszula Raczkowska

Pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Zajączków podczas zabaw ruchowych z chustą animacyjną. Następne zdjęcia  przedstawiają przygotowywanie przez dzieci ciasta na gofry.