Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

ZEBRANIE RODZICÓW Z PANIĄ DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŻUBRA POMPIKA W HAJNÓWCE PDF Drukuj Email
wtorek, 27 września 2022 16:28, odsłon: 580

Dnia 9 września 2022r. na nowej sali gimnastycznej Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce odbyło się zebranie rodziców wszystkich naszych wychowanków  z Panią Dyrektor Dorotą Durzyńską oraz Panią Wicedyrektor Bogusławą Wołodkiewicz. Pani Dyrektor powitała wszystkich licznie przybyłych rodziców, a następnie przekazała zebranym wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola. Zaprosiła rodziców do współpracy w ramach ulepszania oraz urozmaicania pobytu ich dzieci w przedszkolu. Pani Dyrektor jest otwarta na pomysły oraz propozycje wypływające od rodziców, zachęciła do zgłaszania inicjatyw. Ponadto wyczerpująco odpowiedziała na liczne pytania oraz udzieliła wszelkich wyjaśnień na temat poruszanych kwestii nurtujących rodziców.

Pani Dyrektor przedstawiła zebranym warunki ubezpieczenia grupowego dzieci. Na jej zaproszenie na zebraniu pojawiła się także przedstawicielka biura ubezpieczeniowego, która opisała rodzicom szczegóły proponowanego ubezpieczenia oraz odpowiedziała na pytania i wątpliwości rodziców. Następnie nadszedł czas na rozmowę na temat wrażeń rodziców i dzieci po pierwszych dniach w przedszkolu. Rodzice wyrazili szereg pozytywnych opinii na temat naszego przedszkola i jego profesjonalnych usług, opowiadali, że ich dzieci z radością biegną do przedszkola i nie chcą z niego wychodzić. Po zakończeniu spotkania z Panią Dyrektor rodzice udali się na zebrania grupowe z nauczycielkami poszczególnych oddziałów.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie oraz zaufanie jakim obdarzyli Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce. Mamy nadzieję na udaną i owocną współpracę z Rodzicami naszych wychowanków, a dzieciom życzymy radosnego pobytu w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce.

 

Tekst i zdjęcia: Bogusława Wołodkiewicz

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają Panią Dyrektor oraz rodziców podczas prowadzonego zebrania organizacyjnego.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information