„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 września 2022 23:04, odsłon: 526

Takim hasłem Żuberki powitały też ważny dla nich dzień. Świętowanie rozpoczęto od zabaw integracyjnych, ruchowych i sportowych, które dzieci kochają najbardziej. Następnie odbyła się taneczna impreza w rytm znanych przebojów muzycznych. Były też zabawy z balonami. Aby ten dzień został zapamiętany na długo, Żuberki stworzyły wspólnie pracę plastyczną – fotobudkę, w której następnie każdy chciał zrobić zdjęcie. Dzień był wspaniały, a przedszkolaki czekają już na swoje święto za rok.

Monika Szwarc, Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz

Zdjęcia przedstawiają dzieci w trakcie zabaw ruchowych zorganizowanych z okazji Dnia Przedszkolaka. Kolejne zdjęcia prezentują etapy wykonania wspólnej pracy plastycznej. Końcowe zdjęcia wykonane zostały w stworzonej fotobudce.