Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 września 2022 23:04, odsłon: 281

Takim hasłem Żuberki powitały też ważny dla nich dzień. Świętowanie rozpoczęto od zabaw integracyjnych, ruchowych i sportowych, które dzieci kochają najbardziej. Następnie odbyła się taneczna impreza w rytm znanych przebojów muzycznych. Były też zabawy z balonami. Aby ten dzień został zapamiętany na długo, Żuberki stworzyły wspólnie pracę plastyczną – fotobudkę, w której następnie każdy chciał zrobić zdjęcie. Dzień był wspaniały, a przedszkolaki czekają już na swoje święto za rok.

 

 

 

 

Monika Szwarc, Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci w trakcie zabaw ruchowych zorganizowanych z okazji Dnia Przedszkolaka. Kolejne zdjęcia prezentują etapy wykonania wspólnej pracy plastycznej. Końcowe zdjęcia wykonane zostały w stworzonej fotobudce.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information