Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jeże świętują Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
niedziela, 25 września 2022 22:55, odsłon: 623

Przedszkolaki mają swoje święto ustanowione przez Sejm. To Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz dostarczać dzieciom okazji do świętowania, do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Jeżyki w tym dniu przyszły wystrojone na jak bal. Jak się bawić to się bawić. Wraz z wesołym Klaunem i innymi paniami przywitały w tym dniu Kubusia - kolegę z grupy, który rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. Radości sporo było, tańce, zabawy z chustą animacyjną oraz wykonanie swojej torby z logo grupy.

Zjeżdżalnia tunelowa i ćwiczenia na mini siłowni to fajna gimnastyka ciała i adrenalinka nie mała. Dzieci zadowolone i o to chodzi!!! Takim miłym akcentem jesień przywitaliśmy i chmurki deszczowe szybko rozwialiśmy. Jeżykom nie straszna pogoda, gdy w sali wesoło gra muzyka. Jesienna poleczka też może być fajna, gdy tańczymy ją radośnie wspólnie z koleżanką z grupy.

 

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 dzień września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

 

 

 

Agnieszka Prokopiuk

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zabaw taneczno-ruchowych z użyciem  chusty animacyjnej. Na kolejnych widzimy dzieci zjeżdżające z góry zjeżdżalnią tunelową oraz korzystające ze sprzętu i zabaw w basenie z kulkami. Ostatnie zdjęcia ukazują przedszkolaków podczas wykonania logo jeża na  torbie z materiału.


 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information