Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Przedszkolaka w grupie Sówek PDF Drukuj Email
środa, 21 września 2022 21:46, odsłon: 418

To było pierwsze świętowanie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w grupie Sówek. Co prawda, nasze dzieci są jeszcze przed oficjalnym pasowaniem na przedszkolaka ale nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnym wydarzeniu więc bawiliśmy się i świętowaliśmy na całego! Tego dnia u dziewczynek w strojach dominował kolor różowy a u chłopców, dla odmiany – ulubiony niebieski. Były też opaski na głowach dzieci – z sylwetą dziewczynki i chłopca rzecz jasna!

Od samego rana bawiliśmy się razem przy znanych już coraz bardziej piosenkach i zabawach muzyczno - ruchowych np. „Jestem sobie przedszkolaczek”. „Gimnastyka rączek”, Jedzie pociąg”, „Balonik”. Wielką radość sprawiła dzieciom zabawa z chustą animacyjną, która zależnie od sposobu wykorzystania była wielką peleryną, za chwilę zmieniała się w parasol by już po chwili być tęczowym dywanem na którym można było miło razem poleżeć i porozmawiać.

W małych zespołach dzieci wykleiły sylwety chłopca i dziewczynki. Powstały wielkoformatowe prace plastyczne, które dekorują wejście do naszej sali.

Na koniec przedszkolnego dnia wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe kolorowanki z bohaterami naszej sali -  postaciami dziewczynki i chłopca oraz obowiązkowo – grupowych sówek.

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Przedszkolaka dla wszystkich dzieci życzą Panie z grupy Sówek.

 

 

Jola Wołkowycka

Zdjęcia: Jola Wołkowycka, Ela Wołkowycka i Emila Dzierżanowska

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sówek podczas różnorodnych zabaw na sali: muzyczno-ruchowych, tanecznych i plastycznych.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information