Wspólne zabawy Zajączków i Jeżyków w Wesolandii. PDF Drukuj Email
środa, 21 września 2022 16:32, odsłon: 450

Z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw "Wesolandia" w Bielsku Podlaskim. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grup Zajączków i Jeżyków, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Na miejscu czekało wiele atrakcji: kulkowe baseny, linki, siatki do wspinaczki oraz różne zjeżdżalnie.

Dzieci budowały obiekty z kolorowych  klocków, korzystały z karuzeli i gier zręcznościowych. Świetnie się wspólnie bawiły, krótka biesiada i przerwa na drugie śniadanie i znowu szybko do zabawy. Dwie godziny szybciutko minęły i nasz radosny pobyt dobiegł końca. Nasze przedszkolaki zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Radości, uciechom i piskom nie było końca! Sala zabaw dostarczyła dzieciom mnóstwo frajdy.

Agnieszka Prokopiuk, Aleksandra Bobrowska, Katarzyna Culepa, Justyna Karpiuk, Barbara Koźluk i Urszula Raczkowska

zdjęcia: Agnieszka Prokopiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas podróży autokarem.  Na kolejnych zdjęciach  możemy zobaczyć przedszkolaki podczas  różnych  zabaw  i aktywności na Sali Wesolandia.  Ostatnie zdjęcie prezentuje naszą grupę wycieczkową .