Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wspólne zabawy Zajączków i Jeżyków w Wesolandii. PDF Drukuj Email
środa, 21 września 2022 16:32, odsłon: 256

Z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw "Wesolandia" w Bielsku Podlaskim. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grup Zajączków i Jeżyków, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Na miejscu czekało wiele atrakcji: kulkowe baseny, linki, siatki do wspinaczki oraz różne zjeżdżalnie.

Dzieci budowały obiekty z kolorowych  klocków, korzystały z karuzeli i gier zręcznościowych. Świetnie się wspólnie bawiły, krótka biesiada i przerwa na drugie śniadanie i znowu szybko do zabawy. Dwie godziny szybciutko minęły i nasz radosny pobyt dobiegł końca. Nasze przedszkolaki zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Radości, uciechom i piskom nie było końca! Sala zabaw dostarczyła dzieciom mnóstwo frajdy.

 

Agnieszka Prokopiuk, Aleksandra Bobrowska, Katarzyna Culepa, Justyna Karpiuk, Barbara Koźluk i Urszula Raczkowska

zdjęcia: Agnieszka Prokopiuk

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas podróży autokarem.  Na kolejnych zdjęciach  możemy zobaczyć przedszkolaki podczas  różnych  zabaw  i aktywności na Sali Wesolandia.  Ostatnie zdjęcie prezentuje naszą grupę wycieczkową .

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information