Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień kropki w grupie Żuberków. PDF Drukuj Email
środa, 21 września 2022 16:14, odsłon: 223

15 września po raz kolejny nasze smyki obchodziły Dzień Kropki. Dzień kropki to dzień kreatywności i nieszablonowego myślenia, wiary we własne umiejętności. Nasze maluchy miały tego dnia  dużo czasu na zaprezentowanie swoich talentów. Najpierw obejrzeliśmy bajeczkę pt „Kropka” a następnie porozmawialiśmy o tym, w czym każdy z nas jest najlepszy. Odpowiedzi były przeróżne. Ktoś najlepiej tańczy, ktoś biega, ktoś najlepiej rysuje, a ktoś najlepiej stoi na jednej nodze.

Porozmawialiśmy także o tym, że nie można się poddawać i zawsze trzeba w siebie wierzyć.

Następnie bawiliśmy się wykorzystując do zabawy niepozorną kropkę. Kropki można szukać z kropka można tańczyć, kropki można liczyć, kropki można rozciąć i szukać takich samych połówek, w kropki można dmuchać. Kropka jest tez wspaniałym materiałem do pracy plastycznej, a wiele kropek może stworzyć przepiękne dzieło sztuki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Bożena Szokało-Jefimiuk, Małgorzata Lipnicka-Pleskowicz

Zdjęcia: Jolanta Ochryciuk

 

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Żuberków w trakcie zajęć z okazji Dnia Kropki.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information