Dzieci z grupy Sówek poznają przedszkole. PDF Drukuj Email
wtorek, 20 września 2022 20:05, odsłon: 460

„Najtrudniejszy pierwszy krok”! Na szczęście, dzieci z grupy Sówek mają go już za sobą. Może i nie było łatwo, może i było troszkę płaczu i nieskrywanej tęsknoty… Najważniejsze, że z każdym, kolejnym dniem nasze przedszkolaki coraz więcej się uśmiechają, cieszą się na nasz widok i chcą być z nami. To nasz mały a jednocześnie wielki sukces!

Razem spędzamy cały przedszkolny dzień. Krok po kroku uczymy się funkcjonować w naszej sali. Poznajemy imiona naszych pań a także kolegów i koleżanek z grupy. Za nami też dwie „urodzinowe imprezki”! To też cenne doświadczenie dla maluszków i miły czas dla jubilatów.

Zwiedziliśmy też nasze przedszkole i wszystkie najciekawsze jego zakątki. Bawiliśmy się na naszym placu zabaw a superszybka zjeżdżalnia tunelowa też nie jest już dla nas żadną tajemnicą.

Fajnie jest w naszym przedszkolu…

Jola Wołkowycka, Dorota Durzyńska, Bogusia Wołodkiewicz i Monika Czekańska

Zdjęcia: Jola Wołkowycka i Emila Dzierżanowska

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sówek podczas jedzenia, pamiątkowych zdjęć z okazji urodzin, zabawy na placu przedszkolnym oraz zjeźdzalini tunelowej.