Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkania adaptacyjne w naszy przedszkolu PDF Drukuj Email
środa, 07 września 2022 22:21, odsłon: 421

Głównym celem zajęć adaptacyjnych jest zmniejszenie napięcia emocjonalnego dziecka w pierwszych kontaktach z przedszkolem. Aby więc ułatwić dzieciom start w przedszkolu po wakacyjnej przerwie, a w szczególności maluszkom, Pani Dyrektor wraz z nauczycielkami zorganizowała spotkania adaptacyjne. Ach cóż to był za dzień? Gwarno i wesoło, dzieci wraz z rodzicami odwiedziły nasze przedszkole! W każdej grupie czekały na nie zabawy integracyjne, kolorowe balony, radosna muzyka oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

A wszystko po to, aby nowy rok szkolny rozpocząć z uśmiechem a nowym przedszkolaczkom pokazać nasze przedszkole, salę i zapoznać się z paniami. Niespodzianką dla dzieci, które już znają nasze przedszkole, była nowa sala i zmiana nazwy grupy. Po wspólnych zabawach, rodzice zostali poinformowani o najpilniejszych sprawach bieżących. Na zakończenie rozmaite niespodzianki: słodkie co nieco, medale, balony a także obietnica, że do przedszkola przychodzimy z uśmiechem na buźkach.

Agnieszka Prokopiuk

 

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach przedstawione są dzieci wraz z rodzicami i kadrą pedagogiczną podczas wspólnych zabaw integrujących grupę.

 


 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information