Wakacyjni artyści PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 22:15, odsłon: 589

Przedszkolaki podczas wakacji wzięły udział w niezwykłych zajęciach plastycznych, połączonymi jednocześnie z pobytem na świeżym powietrzu. I tak oto w pompikowym przedszkolu  dzieci korzystając z pięknej pogody miały możliwość zdobyć nowe doświadczenie, podczas wspólnego malowania farbami na folii stretch umieszczonej między drzewami ogrodu przedszkolnego. Malowanie na folii okazało się świetną zabawą pobudzającą wszystkie zmysły w trakcie której, najmłodsi artyści eksperymentowali z kolorami i wykazywali się niezwykłą inwencją twórczą.

Zajęcia w plenerze dostarczyły wielu pozytywnych emocji, a także sprawiły, że teren przedszkola zamienił się tego dnia w jedno wielkie dzieło sztuki.

Barbara Koźluk, Halina Pawluczuk
Zdjęcia: Justyna Moszczyńska

Opis galerii:
Na zdjęciach widać dzieci z grupy Wiewiórek, Zajączków, Lisków oraz Żuberków na zajęciach plastycznych, które odbyły się na  świeżym powietrzu.