Citius, altius, fortius (Wyżej, Szybciej, Dalej) - zajęcia sportowe na pompikowej sali gimnastycznej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 22:10, odsłon: 514

W pompikowym przedszkolu jak zwykle dużo się dzieje.  Dziś niestety zawiodła nas pogoda, więc dzieci bawiły się na naszej pięknej sali gimnastycznej. Pod czujnym okiem nauczycieli maluchy sprawdzały swoje zdolności koordynacyjne i kondycyjne na specjalnym torze przeszkód.

Również Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska oraz Pani Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz pokazały swoje umiejętności sportowe, czym zachęciły dzieci do wspólnej zabawy. Dzieci mogły się wspinać, czworakować, pokonywać ciasne tunele i brodzić w basenie pełnym piłeczek. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy.

Jutro przed naszymi maluchami kolejne wyzwania.

Katarzyna Culepa, Bożena Szokało-Jefimiuk
Zdjęcia: Justyna Moszczyńska

Opis galerii:
Zdjęcia przedstawiają dzieci w trakcie sportowych zajęć na sali gimnastycznej.