Wakacyjne Boogie Woogie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 22:06, odsłon: 564

Kolejny dzień w ostatnim tygodniu lipca w naszym przedszkolu przyniósł nowe doświadczenia i zadania. Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zajęciach muzycznych, które zostały zorganizowane na przedszkolnym placu zabaw.

Pogoda była słoneczna, a dochodzące zza okien dźwięki zachęciły wszystkich do wyjścia. Dzieci zajęcia rozpoczęły od muzycznej rozgrzewki, ćwiczącej całe ciało i dodającej mnóstwa energii, a następnie bawiły się w rytmach swoich ulubionych zabaw: „A ram sam sam” czy „Pszczółka Maja”. Był też wielki pociąg, w którym wszystkie dzieci chciały podróżować. Dzieci z zaangażowaniem tańczyły w rytm muzyki oraz uczyły się elementów poszczególnych zabaw tanecznych. Przez cały ten czas na ich twarzach gościł przeogromny uśmiech i zadowolenie z takiej formy aktywności i spędzenia czasu w przedszkolu. Musimy koniecznie to powtórzyć !

Monika Szwarc, Angelika Koszel

Zdjęcia przedstawiają dzieci ze wszystkich oddziałów w czasie zabaw muzycznych na przedszkolnym placu zabaw.