Wakacyjne pompikowe czytanie w Przedszkolu nr 3 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 21:55, odsłon: 571

W poniedziałek, 25 lipca na naszym kolorowym, pięknym placu przedszkolnym odbył się głośnie czytanie przedszkolakom. Czytanie zainaugurowała Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska wraz z nauczycielami.

A zaczęliśmy od czytania opowiadania Sama Mc Bratney’a: „ Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”. Nasze panie,  kolejno czytały przedszkolakom fragmenty tego utworu, który niósł najważniejsze dla każdego- i dużego i małego – przesłanie: w życiu najważniejsza jest miłość. Czytaliśmy także wybrane baśnie ze zbioru: „ Najpiękniejsze baśnie polskie” a dzieci nagradzały nas gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i rozeszliśmy się do sal na pyszny obiad.

Kolejne dni ostatniego tygodnia grupy wakacyjnego dyżuru również przyniosą mnóstwo atrakcji, wydarzeń i przygód. Przed nami zajęcia muzyczno-ruchowe, a także festiwal baniek mydlanych oraz słodkie zakończenie lipca w naszym pompikowym przedszkolu.

Opiekunowie:
Dorota Ewelina Durzyńska, Bogusława Wołodkiewicz,
Anetta Trusiewicz-Kolinko, Bożena Szokało-Jefimiuk

Opis galerii:
Zdjęcia przedstawiają dzieci z grup Lisków, Zajączków, Wiewiórek, Żubrów i Jeżyków na wakacyjnym pompikowym czytaniu bajek w Przedszkolu nr 3