Basenowe szaleństwa przedszkolaków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lipca 2022 14:28, odsłon: 605

W  naszym pompikowym  przedszkolu lato rozgościło się na dobre. A jeśli lato, to piłki, bańki mydlane, zabawy w piasku i … oczywiście w basenie na placu przedszkolnym.

We środę i czwartek, gdy temperatura na dworze była doskonała do przedszkolnego plażowania, nasi milusińscy założyli swoje przepiękne, kolorowe stroje kąpielowe, kapelusze oraz  klapki i z ręcznikami na ramionach wyruszyliśmy po świetną zabawę i przygodę z wodą.

Cóż za radość, ile przyjemności!  Ciepła woda, rozgrzana od lipcowego słoneczka, to właśnie to, co „tygryski lubią najbardziej”!  Pluskania, pryskania i bezpiecznego oblewania było co niemiara.  Wiadomo przecież, że najlepsza zabawa latem to tylko w wodzie.

Atrakcji w naszym przedszkolu  jest więc mnóstwo, a lato w pełni trwa.

Kasia Szerszunowicz, Anetta Trusiewicz – Kolinko, Angelika Koszel, Bożena Szokało – Jefimiuk

Na zdjęciach widać dzieci z grupy wiewiórek, zajączków, lisków oraz żuberków w czasie zabaw w przedszkolnym basenie oraz na placu zabaw.