Wakacje zawitały u Lisków! PDF Drukuj Email
sobota, 16 lipca 2022 20:57, odsłon: 502

Wakacje to zdecydowanie najlepszy czas w roku. Lody, plaża, krótkie rękawki – z tego słynie lato. Dzieci z wakacyjnej grupy Lisków mogły przekonać się, że w wakacje można o wiele, wiele więcej. Tak więc zamieniliśmy się w prawdziwych artystów. Dzieci mogły wykazać się kreatywności, przy wykonywaniu prac plastycznych związanych z latem. Kwiatki, rybki w akwarium czy kolorowe biedronki – wszystko to, czego w wakacyjnych miesiącach jest najwięcej. Było przy tym dużo radości i śmiechu, w szczególności gdy z odbitych rączek i nóżek powstały kolorowe rybki.

W pierwszych dniach lipca umilaliśmy sobie czas zabawami, podczas których dzieci mogły ćwiczyć celność i przy okazji dobrze się przy tym bawić. Ponadto dzieci korzystały z dmuchańca, co przyniosło im jeszcze więcej radości i pozwoliło poczuć się bardzo beztrosko i po prostu szczęśliwie.
Dzieci miały również możliwość skorzystania z sali gimnastycznej, w której przygotowany został tor przeszkód. Zjeżdżanie na brzuchu, ścieżka sensoryczna czy basen z kulkami miały zdecydowanie największe powodzenie i sprawiły maluchom wielką uciechę. Na koniec mogliśmy wziąć udział w zabawie sensorycznej, przygotowanej przez Panią Iwonę, do której poza rękoma, pianką do golenia i kreatywnością nic nam więcej nie było potrzebne. Dzieci puściły wodze fantazji, tworząc serduszka, słoneczka czy innej piękne dzieła.

Aleksandra Bobrowska, Barbara Koźluk, Małgorzata Lipnicka - Pleskowicz
zdjęcia: Justyna Moszczyńska

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Lisków podczas wykonywania prac plastycznych wraz z efektami końcowymi. Ponadto widzimy dzieci podczas różnych zabaw oraz zajęć sensorycznych.