„Hej przedszkole ukochane!” – uroczystość w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
niedziela, 03 lipca 2022 10:41, odsłon: 648

W czwartek 23.06.2022r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego połączona z Dniem Rodziny oraz pożegnaniem naszych kochanych sześciolatków. Przedszkolaki wystąpili przed wspaniałą publicznością, czyli rodzicami. Na akademię została zaproszona Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska, w której imieniu przybyła Pani Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz. Sarenki wspaniale i bez tremy prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Pierwsza część uroczystości zawierała zbiór pięknych życzeń, wierszy i piosenek dla Dnia Mamy i Taty.

Druga część występów rozpoczęła się miłych słów Pani Wicedyrektor skierowanych do naszych absolwentów. Dzieci otrzymały moc życzeń związanych z rozpoczynającym się nowym etapem edukacji w szkole oraz dyplomy i ciekawe książki.

Później zebrani mogli usłyszeć piosenki o przedszkolu i przyjaźni oraz wspomnienia sześciolatków związane z pierwszymi dniami w przedszkolu. Na koniec młodsze przedszkolaki pożegnały swoich starszych kolegów.

Wielką niespodzianką dla wszystkich przedszkolaków był fantastyczny tort. Zdmuchując świeczki każde dziecko mogło pomyśleć sobie wakacyjne życzenie.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce rodziców, którzy tak piękne i smakowicie przygotowali słodki poczęstunek.

Kochani absolwenci!!

Po wakacjach rozpoczynacie naukę w klasie pierwszej

życzymy Wam wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o swoich kolegach oraz o swoim przedszkolu! :)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z naszej uroczystości.

Kasia Szerszunowicz, Angelika Koszel, Swietłanka Oleszow

Na zdjęciach znajdują się dzieci z grupy Sarenek w czasie uroczystości Dnia Rodziny oraz zakończenia roku przedszkolnego. Pierwsze zdjęcia to powitanie gości, kolejne taniec z sercami, wiersze. Następne przedstawiają wręczenie dyplomów przez Panią Wicedyrektor. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci w czasie tańców i wierszy. Na ostatnich zdjęciach widać dzieci stojące dookoła tortu.