Zakończenie przedszkola w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
niedziela, 03 lipca 2022 10:17, odsłon: 514

Zakończenie roku przedszkolnego, to ostania uroczystość w grupie Jeżyków związana z pożegnaniem sześciolatków. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i część dzieci przyszła po raz pierwszy do naszego przedszkola, a już nadszedł czas pożegnania. Wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki oraz mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się naszym drugim domem… W tym uroczystym dniu przedszkolakom towarzyszyli zaproszeni goście: rodzice, Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska oraz specjaliści pracujący w przedszkolu.

Jeżyki zaprezentowały montaż słowno- muzyczny, którym zachwyciły przybyłych gości i otrzymały gromkie brawa. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała dzieciom, rodzicom, nauczycielkom i wszystkim pracownikom za rok owocnej współpracy. Wręczyła dzieciom dyplomy, pamiątkowe książki oraz słodkości. Niespodzianką dla dzieci był przygotowany przez rodziców poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom za ich wyrozumiałość i wsparcie, a w szczególności Trójce Grupowej na czele z Przewodniczącym Rady Rodziców – Panem Piotrem Czurakiem.

Szczególne podziękowania przekazujemy również naszej Pani Dyrektor, dzięki której mogłyśmy realizować różnorodne przedsięwzięcia i przedszkolne inicjatywy.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Jeżyki, Powodzenia!!!

Justyna Karpiuk, Jola Wołkowycka i Ula Raczkowska

Zdjęcia; Ela Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Jeżyków podczas uroczystego pożegania przedszkola. Prezentowane są tańce, wręczanie dyplomów, książek i słodkości oraz zbiorowe zdjęcie dzieci z rodzicami, Panią Dyrektor i nauczycielkami.