Dzień Taty kończący rok szkolny u Zajączków PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2022 06:57, odsłon: 593

23 czerwca, w Dniu Taty, Zajączki pojechały na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę. Wraz z tatusiami, wyruszyliśmy do Bielska Podlaskiego, do Sali Zabaw Wesolandia. I to było właśnie to, co „tygryski lubią najbardziej”….a właściwie ZajączkiJ Kulkowe baseny, linki, materace, siatki musiały w tym dniu dać radę i ich wytrzymałość się sprawdziła. Radości, uciechom i piskom nie było końca! Sala zabaw dostarczyła dzieciom naprawdę mnóstwo frajdy, a tatusiowie w dniu ich święta, mogli zobaczyć jak osobiste  pociechy bawią się w tak licznej grupie i troszeczkę inaczej niż zazwyczaj spędzić Dzień Ojca.

W ten oto sposób bardzo miły sposób zakończyliśmy rok szkolny jako Zajączki. Za dwa miesiące będziemy już prawie starszakami, a czy to będą Sarenki, Jeże czy Żubry….przekonamy się już 1 września. Przed nami zaś lato, czas odpoczynku, zabaw, uciech i beztroskich przygód.

Anetta Trusiewicz – Kolinko, Halina Pawluczuk i Ula Kiryluk

Zdjęcia przedstawiają dzieci i ich ojców podczas zabawy w Wesolandii, sali zabaw dla dzieci w Bielsku Podlaskim