„ Lato, lato, lato czeka…”- zabawy Wiewiórek w klubokawiarni LipowArt PDF Drukuj Email
czwartek, 23 czerwca 2022 04:58, odsłon: 445

Z okazji pierwszego dnia astronomicznego lata dzieci z grupy Wiewiórek wybrały się na wycieczkę do klubokawiarni LipowArt. Tuż po zaplanowanych zajęciach w radosnych nastrojach wyruszyliśmy alejkami ulicy Lipowej na świetną zabawę. U progu sali powitała nas pani Ewa i zaprosiła do wspólnego koła, aby lepiej się poznać i przedstawić zasady korzystania z sali. Po krótkiej chwili każdy znalazł atrakcyjne i zgodnego ze swoimi zainteresowaniami zabawki.

Dziewczynkom przypadła do gustu drewniana kuchnia, w której powstawały prawdziwe kulinarne cuda, chłopcy zaś tworzyli tory wyścigowe z „prawdziwych marzeń”. Nie brakowało również frajdy z drewnianych układanek, dużych kolorowych piłek i interaktywnych zabawek. Po skończonych harcach na dzieci czekały tęczowe galaretki wypełnione mnóstwem smacznych owoców… Mniam, mniam… Po tak pysznych deserkach nadszedł czas na powrót do naszego przedszkola, gdzie czekały stęsknione zabawki.

Anna Hałaburda

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Wiewiórek podczas zabaw w klubokawiarni LipowArt.