Sówki w sklepie zoologicznym. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 czerwca 2022 20:22, odsłon: 484

6 czerwca dzieci z grupy Sówek wybrały się do sklepu zoologicznego „Zwierzak”. Celem tej wyprawy było rozwijanie właściwej postawy wobec zwierząt, a także ich bezpośrednia obserwacja. Na miejscu czekały na nas panie, które wprowadziły nas w świat zwierząt i przybliżyły ich zwyczaje, tryb życia i odżywiania. Dzieci podziwiały kolorowe rybki, a także gryzonie – chomiki, szczurki, króliki i świnki morskie. Jednak największe zaskoczenie i wrażenie wywarł na maluchach zmieniający kolor kameleon, agama i gekon! Dzieci obejrzały także różnorodne akcesoria dla małych i dużych zwierząt.

Każde dziecko teraz wie, że opieka nad zwierzakami to trudna i odpowiedzialna praca. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie, była to dla nas niesamowita przygoda.

Bożena Szokało-Jefimiuk, Katarzyna Culepa

Zdjęcia: Marta Kowalska

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sówek w trakcie wizyty w sklepie zoologicznym „Zwierzak”.