Sówki w Lipowart PDF Drukuj Email
niedziela, 05 czerwca 2022 22:09, odsłon: 446

W zeszłym tygodniu Sówki wybrały się do klubokawiarni LipowArt na warsztaty plastyczne.  Nasze wyjście związane było ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Po dotarciu na miejsce dzieci zachwyciły się nową przestrzenią i mnogością nowych zabawek. Zachwytom i zabawie nie było końca. Następnie dzieci usiadły do stołu i pod kierunkiem instruktora i pomocy pań stworzyły piękne słoneczka. Czas spędzony w klubokawiarni sprawił dzieciom wiele radości i na długo odcisnął swój radosny ślad. Na pewno w przyszłości Sówki jeszcze raz odwiedzą to super fajne miejsce.

Bożena Szokało-Jefimiuk, Monika Szwarc, Katarzyna Culepa

Zdjęcia przedstawiają dzieci w trakcie zabawy oraz podczas warsztatów plastycznych w klubokawiarni Lipowart.