Liski i Żuberki w Fabryce Misia PDF Drukuj Email
niedziela, 05 czerwca 2022 19:59, odsłon: 497

Z okazji zbliżającego się święta jakim jest Dzień Dziecka, dzieci z grupy „Liski” i „Żubry” wybrały się wspólnie na wycieczkę. Przygotowania do wycieczki zaczęły się dużo wcześniej, ponieważ dzieciom zostały przypomniane zasady bezpieczeństwa podczas jazdy autobusem oraz bezpiecznego korzystania z fikolandu. W poniedziałek, 30 maja wspaniała przygoda zaczęła się już w autobusie, gdzie dzieci były zaintrygowane i wpatrzone w okolicę przez okno. Po godzinnej jeździe dojechaliśmy do Białegostoku i do naszego docelowego miejsca, czyli do Fabryki Misia.

Na miejscu czekało na dzieci moc atrakcji! Zabawy organizowane przez animatorki, trampoliny, zjeżdżalnie, basen z kulkami i wiele, wiele innych ciekawych możliwości spędzania czasu. Zabawa była wyśmienita, a dzieciom nie schodził uśmiech z twarzy. Po dwóch godzinach, które minęły bardzo szybko, mieliśmy czas, żeby zjeść i udać się w drogę powrotną, podczas której wszystkie dzieci, po dniu pełnym wrażeń, zasnęły.

Aleksandra Bobrowska, Barbara Koźluk, Małgorzata Lipnicka-Pleskowicz
Agnieszka Prokopiuk, Iwona Gierasimiuk
zdjęcia: Agnieszka Prokopiuk

Zdjecia przedstawiają dzieci podczas podróży do Fabryki Misia. Na kolejnych możemy zobaczyc różne zabawy, w których dzieci biorą udział. Ostatnie zdjęcia są pamiątkowymi.