Sówki na zajęciach „Muzycznym Szlakiem Hajnówki” PDF Drukuj Email
piątek, 27 maja 2022 04:58, odsłon: 463

W ostatni piątek maluszki z grupy Sówek wybrały się na wycieczkę do Hajnowskiego Domu Kultury. Tam czekała już na nas Pani Marta Gredel, która przygotowała dla dzieci zajęcia pod tajemniczą nazwą „Muzycznym Szlakiem Hajnówki”. Wszyscy razem ruszyliśmy po przygodę! W rytmach muzyki poznawaliśmy zakątki naszego regionu - najciekawsze miejsca, pełne przyrody i ciekawych historii. Gry i zabawy dostarczyły maluszkom mnóstwo wrażeń i wiedzy. Dzieci podróżowały kolejką, robiąc długi pociąg, zbierały szyszki, uczestniczyły w quizie o Żubrze Pompiku.

Sówki były bardzo chętne na udział w przygotowanych zabawach, a w czasie powrotu do przedszkola chętnie dzieliły się swoimi emocjami i przeżyciami po tak wspaniałych zajęciach.

Monika Szwarc, Bożena Szokało – Jefimiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sówek na zajęciach w Hajnowskim Domu Kultury.