Sówki z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce PDF Drukuj Email
piątek, 27 maja 2022 04:55, odsłon: 404

Maj w grupie Sówek obfituje w różne wycieczki. W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy Komendę Powiatową Policji w Hajnówce. Naszą podróż rozpoczęliśmy od przejazdu autobusem komunikacji miejskiej. Następne udaliśmy się do wyznaczonego celu, zwiedzając i podziwiając okoliczny park. Na miejscu udaliśmy się tuż do nowej sali edukacyjnej - Dziecięcej Komendy Policji w Hajnówce. Wejście tam było wyzwaniem! Dzieci, aby dostać się do środka musiały otworzyć drzwi przy pomocy wielkiego klucza.

Po wejściu uczestniczyliśmy w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nas – poznaliśmy pracę policjanta, a także mogliśmy obejrzeć elementy jego munduru. Bawiliśmy się w kilka zabaw, wysłuchaliśmy historii na temat bezpieczeństwa, a na koniec każdy mógł przejechać się pojazdem policyjnym. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Wycieczka była niesamowicie udana!

Monika Szwarc, Bożena Szokało – Jefimiuk,

Katarzyna Culepa

Pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sówek w czasie wycieczki i przejazdu autobusem. Następne zdjęcia pokazują dzieci w trakcie wizyty na Komedzie Powiatowej Policji w Hajnówce.