Dzień Rodziny w grupie Lisków PDF Drukuj Email
niedziela, 22 maja 2022 21:54, odsłon: 474

Dnia 13.05.2022 grupa Lisków wraz ze swoimi rodzicami obchodziła Dzień Rodziny, który odbył się w "Stajni pod rozbrykanym kucykiem". Piknik rozpoczęliśmy od zwiedzania gospodarstwa oraz stajni. Następnie każde dziecko miało możliwość wyczesać kucyka i udać się na przejażdżkę konną, po której posililiśmy się pysznymi przekąskami oraz smakołykami z ogniska. Ciekawą atrakcją był tor przeszkód pokonywany przez dzieci z rodzicami. Nagrodą za pokonanie toru była przejażdżka konna dla rodziców. Dzieci miały możliwość rysowania kredą, zabawy w piaskownicy i jazda na sprzętach np. rowerem i hulajnogą.

Celem Dnia Rodziny było zachęcanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestniczenia w proponowanych atrakcjach oraz stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu rodziców z dziećmi.

Barbara Koźluk, Małgosia Lipnicka - Pleskowicz, Aleksandra Bobrowska, Elżbieta Gdowska, Iwona Boguń - Gawrysiak, Justyna Moszczyńska

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Lisków podczas zwiedzania stajni i karmienia zwierząt. Następne zdjęcia przedstawiają spędzanie czasu dzieci z rodzicami na gospodarstwie.