Liski z wizytą w Banku Spółdzielczym PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 maja 2022 22:07, odsłon: 419

Dzięki uprzejmości pracowników i zarządu Banku Spółdzielczego Bielsk Podlaski Oddział w Hajnówce w środę 27.04.2022r. dzieci z grupy Lisków miały możliwość poznać pracę w bankowości „od kuchni” oraz dostać małą lekcję przedsiębiorczości. Mogły wczuć się w rolę prawdziwego bankowca zasiadając w fotelu doradcy klienta w banku, używając stempli i pieczątek bankowych, niszcząc dokumenty w niszczarce oraz licząc prawdziwe banknoty korzystając z liczarki. Wszystkie dzieci wyszły z oddziału banku bardzo zadowolone z tej wizyty i z uśmiechami na twarzach.

W ramach podziękowania dzieci wraz z nauczycielkami zostawiły kartkę, którą wykonały w przedszkolu, a pani kierownik podarowała dzieciom kolorowe baloniki, które mogły one zabrać ze sobą w drogę powrotną.

Dziękujemy serdecznie zarządowi oraz pracownikom Banku za możliwość odwiedzenia Waszego oddziału!

Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz, Barbara Koźluk, Aleksandra Bobrowska

Zdjęcia : Małgorzata Lipnicka - Pleskowicz

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas wcielania się w pracowników banku, które wykonują zadania przydzielone przez Panią kierownik oddziału. Ostatnie zdjęcia są zdjęciami grupowymi dzieci i nauczycieli wraz z pracownikiem oddziału.