Wizyta Pana Ministra Jarosława Zielińskiego w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
czwartek, 21 kwietnia 2022 13:56, odsłon: 1083

8 kwietnia 2022r. odwiedził nasze Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce Pan Minister, Jarosław Zieliński. Podczas gościnnego oprowadzania po przedszkolu przez panią Dyrektor Dorotę Ewelinę Durzyńską spotkał się z przedszkolakami naszej placówki. Pan Minister zapoznał się z osiągnięciami i warunkami funkcjonowania naszego przedszkola a zwłaszcza z jej, niedawno wybudowanym i oddanym do użytku, nowym skrzydłem.

Więcej na temat tej wizyty można również przeczytać w artykule zamieszczonym na poselskiej stronie Jarosława Zielińskiego – link poniżej:

Barbara Koźluk

Pierwsze zdjęcie przedstawia panią Dyrektor Dorotę Eweliną Durzyńską z Panem Ministrem Jarosławem Zielińskim. Kolejne zdjęcie prezentuje grupowe zdjęcie z gośćmi, z dziećmi i paniami z grupy Lisków.