I Przedszkolny Konkurs PLastyczny "Wiosna, rodzice i ja" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 21:45, odsłon: 507

I Przedszkolny Konkurs Plastyczny „WIOSNA, RODZICE I JA”

Celem konkursu jest rozwój kreatywności dziecka oraz zachęcanie go do wykonywania prac manualnych oraz zaangażowanie rodzica w braniu czynnego udziału w życiu przedszkola.

Organizator:

Organizatorem jest Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce. Koordynatorem jest Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz

Adresaci konkursu:

Konkurs adresowany jest do dzieci, uczęszczających do Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika, z każdej grupy wiekowej, które korzystają z pomocy nauczycieli współorganizujących oraz ich rodziców.

Dzieci wraz z rodzicami przygotowują prace plastyczne w domu, dowolną techniką, w formacie A3 lub A2 (nie większą), która ma przedstawiać obraz rodziny w otoczeniu wiosny.

Miejsce przeprowadzenia konkursu:

Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce.

Termin składania prac:

Do 29. 04. 2022r.

Rozstrzygnięcie konkursu:

09. 05. 2022r.

Warunkiem pozwalającym na uczestnictwo w konkursie jest wykonane zgodnie z tematyką konkursu oraz terminowe złożenie prac u nauczyciela współorganizującego, wychowawcy grupy  lub koordynatora konkursu. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy, do której ono uczęszcza.

Organizator nie będzie zwracał zgłoszonych prac.