„Muzycznym Szlakiem Hajnówki” – zabawy Sarenek i Jeżyków w HDK PDF Drukuj Email
czwartek, 31 marca 2022 22:38, odsłon: 617

23 marca 2022 roku przedszkolaki z grupy Sarenek i Jeżyków wybrały się na wycieczkę do Hajnowskiego Domu Kultury. Dzieci zostały zaproszone na muzyczne zajęcia prowadzone przez Panią Martę Gredel. Prowadząca zabawę  zabrała przedszkolaki w fantastyczną podróż do najciekawszych zakątków naszego regionu. Na początku czekała wszystkich muzyczna rozgrzewka by już za chwilę wsiąść w kolejkę wąskotorową i ruszyć w nieznane. Dzieci w czasie wspólnej zabawy poznawały rośliny i zwierzęta mieszkające w naszej puszczy, chętnie rozwiązywały zagadki, brały udział w zawodach sportowych – biegały z piłką, poduszką na głowie oraz jeździły na deskorolce.

Przedszkolaki mogły również sprawdzić swoja wiedzę dotyczącą wypieku tradycyjnych hajnowskich „Marcinków”. Na koniec dzieci otrzymały dyplom udziału w zajęciach „Muzycznym szlakiem Hajnówki” oraz mały, słodki upominek.

Przedszkolaki również podziękowały Pani Marcie Gredel za mile spędzony czas wręczając własnoręcznie wykonany prezent.

Kasia Szerszunowicz, Angelika Koszel, Jola Wołkowycka, Justyna Karpiuk, Ula Raczkowska

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sareneki Jeżyków podczas zabaw ruchowo-muzycznych prowadzonych w sali kolumnowej Hajnowskiego Domu Kultury.