Ach, co to był za dzień! - Pokaz Mody Wiosennej. PDF Drukuj Email
czwartek, 24 marca 2022 22:51, odsłon: 548

Tuż przed oficjalnym powitaniem kalendarzowej Wiosny w naszych progach, odbył się pokaz najnowszych wiosennych trendów modowych. W pokazie od najlepszych projektantów (rodziców)  wzięli udział reprezentanci wszystkich grup naszego przedszkola. Pokaz Mody Wiosennej swoim honorowym patronatem objęła Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska.

W czwartkowy poranek  w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci pod opieką wychowawczyń rozpoczęły zabawę. Na początku, jak przystało na poważny pokaz mody, model i modelki zaprezentowali się na tzw: ściance wraz ze swoimi paniami. Następnie rozpoczął się konkurs indywidualny. Zadaniem dzieci było jak najefektywniejsze zaprezentowanie swego stroju. Dzieci bardzo poważnie podeszły do zadania i zrobiły fantastyczny pokaz. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia żeby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie 1 miejsce zajął Rafał z grupy Jeży, 2 miejsce Kasia z grupy Sówek a na 3 miejscu uplasowała się Zuzia z grupy Wiewiórek, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni wielkimi brawami, pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.

Barbara Koźluk, Bożena Szokało-Jefimiuk