Sarenki w świecie dinozaurów PDF Drukuj Email
czwartek, 24 marca 2022 22:24, odsłon: 442

Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów i poprzez zabawy i zadania poznawały życie dinozaurów. Dzieci szukały dino - skamielin w piasku kinetycznym, obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się jak żyły dinozaury, kim jest paleontolog. Wykonały wiele prac plastycznych a także stworzyły wielkiego dinozaura, wykorzystując przy tym różne materiały, dzięki temu przeniosły  się w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat.

Angelika Koszel

Na pierwszych zdjęciach dzieci z grupy Sarenki tworzą prace plastyczna szkielet dinozaura na kolejnych zdjęciach dzieci są archeologami i wykopują skamieliny z pisaku kinetycznego.