Dzień Kobiet u Sówek. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 marca 2022 22:39, odsłon: 510

Dzień Kobiet to święto, które jest obchodzone 8 marca. Kobiety świętują w tym dniu już od ponad 100 lat. Jest to święto wszystkich kobiet, zarówno tych dużych jak i tych małych. Tego dnia wszyscy chłopcy są dżentelmenami i swoim koleżankom, paniom oraz mamom sprawiają miłe niespodzianki. Dzieci z grupy Sówek także uczciły ten dzień. Wszyscy przygotowali króciutką inscenizację w której znalazły się wiersze, piosenki i moc życzeń dla wszystkich kobiet.

Prócz inscenizacji nasze maluszki w tym dniu wykonały przepiękne laurki dla swoich mam, a chłopcy obdarowali koleżanki z grupy przepięknymi kwiatami oraz drobnymi upominkami. Nie obyło się też bez tańców i zabaw.  Tuż przed obiadem nasi mali dżentelmeni w asyście Pań obdarowali kwiatkami wszystkie panie w naszym przedszkolu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej oraz zdjęć.

Opis relacji filmowej:

Relacja filmowa przedstawia krótka akademię z okazji Dnia Kobiet.

Monika Szwarc, Bożena Szokało-Jefimiuk, Katarzyna Culepa

Początkowe zdjęcia pokazują dzieci z grupy Sówek w trakcie próby inscenizacji z okazji Dnia Kobiet. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci w trakcie wykonywania prac plastycznych. Na następnych zdjęciach widzimy dzieci pozujące do zdjęć.