Grupa Lisków i zwierzęta z dżungli. PDF Drukuj Email
niedziela, 13 marca 2022 23:53, odsłon: 476

W pierwszym tygodniu marca grupa ,,Lisków” realizowała blok tematyczny ,,Zwierzęta z dżungli i sawanny’’. Przedszkolaki zdobywały wiadomości na temat środowiska życia i wyglądu zwierząt egzotycznych. Aktywność plastyczna była też zabawą sensoryczną, a mianowicie malowanie stopy farbą oraz odbijanie jej na kartce i w efekcie końcowym wyszła paszcza krokodyla. Dzieci odszukiwały zwierzęta egzotyczne ukryte pod farbą.

Na koniec tygodnia przedszkolaki mogły pokonać tor przeszkód ,,dzika dżungla’’ na końcu, którego można było nakarmić lwa, cała grupa kibicowała w tej zabawie.

Basia Koźluk, OLa Bobrowska i Gosia Lipnicka - Pleskowicz

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zabawy ruchowej pt. ,, zwierzęta egzotyczne’’. Na kolejnych zdjęciach widać dzieci wykopujące pracę plastyczną przy użyciu farby. Ostatnie zdjęcia przedstawiają grupę Lisków pokonującą tor przeszkód.