Wspólne, uzupełniające Pasowanie na Przedszkolaka. PDF Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2022 23:36, odsłon: 584

Tegoroczna uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w naszej placówce odbyła się 9 grudnia, niestety tego dnia nie wszystkie maluszki mogły być obecne w przedszkolu. Z uwagi na to, że jest to wyjątkowe święto dla każdego dziecka nie mogliśmy pozostawić ich bez wspaniałych wspomnień.

Dnia 18 lutego spotkaliśmy się w grupie Sówek, by każdy maluszek miał możliwość dołączyć do grona szczęśliwych i prawdziwych przedszkolaczków. Tego pięknego dnia Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska przy pomocy „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego pasowania  dzieci z grupy Wiewiórek, Sówek i Lisków.

Maluszki wspólnie pokazały swoje umiejętności i udowodniły przed swoimi gośćmi- Panią Dyrektor Dorotą Eweliną Durzyńską i Panią Wicedyrektor Bogusławą Wołodkiewicz, że zasługują na miano „Prawdziwego Przedszkolaka”. Odśpiewały piosenkę- „Krasnoludki” i zatańczyły do utworu „Polka dla Babci i Dziadka”. Po uroczystym pasowaniu dzieci odśpiewały utwór „Jestem sobie Przedszkolaczek”.

Na pamiątkę tego szczególnego dnia uczestnicy otrzymali dyplom i książeczkę.

Dziękujemy Pani Dyrektor Dorocie Ewelinie Durzyńskiej za upominki.

Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska, Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz,

Anna Hałaburda, Bożena Szokało-Jefimiuk, Monika Szwarc,