Jeżyki i Żuberki na zajęciach otwartych w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Hajnówce PDF Drukuj Email
środa, 02 marca 2022 23:32, odsłon: 501

Dnia 23 lutego dzieci z grup Jeżyków i Żuberków odwiedziły Szkołę Podstawową Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Hajnówce. Sześciolatki z obu, najstarszych grup z naszego przedszkola miały okazję wziąć udział w zajęciach otwartych przygotowanych specjalnie na tę okoliczność dla przyszłych pierwszoklasistów.

Największą atrakcją cieszyły się tory przeszkód zorganizowane na sali gimnastycznej. Wszystkie przedszkolaki bardzo sprawnie i z wielkim zaangażowaniem pokonywały wyznaczone zadania. W programie obowiązkowym było również przejście szkolnymi korytarzami (nawet w czasie przerwy między lekcjami!), obejrzenie szkolnej stołówki a także obejrzenie występu w wykonaniu uczniów trzeciej klasy.

Wszystko w szkole było bardzo ciekawe i mimo, że nasze przedszkolaki dobrze się czują w przedszkolu to dla większości z nich to już najwyższy czas by pójść do szkoły.

Bardzo dziękujemy za miłą i profesjonalną opiekę dla młodzieży ze szkolnego wolontariatu.

Jola Wołkowycka, Justyna Karpiuk, Ula Raczkowska, Iwona Gierasimiuk i Agnieszka Prokopiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grup Jeżyków i Żuberków podczas wizyty w szkole. Piewrsze zdjęcia prezentuja dzieci podczas zajęć ruchowych na sali gimnastycznej. Kolejne zdjęcia ukazują dzieci oglądające szkolną stołówkę i korytarze. Ostatnie zdjęcia przedstawiają dzieci w sali lekcyjnej obserwujące występ uczniów.