Co słychać u Zajączków? PDF Drukuj Email
piątek, 18 lutego 2022 20:40, odsłon: 731

U Zajączków w lutym mnóstwo ciekawych rzeczy się dzieje. 14 lutego świętowaliśmy Walentynki, bo przecież to nie tylko dzień dla zakochanych, ale też dzień, w którym można się do kogoś przytulić i powiedzieć, że się go bardzo lubi. Z tej okazji odwiedziła nas nawet Pani Dyrektor, która powiedziała, że bardzo lubi zarówno grupę naszych Zajączków i zajączkowe panie, ale też wszystkie dzieci i panie z całego przedszkola. Pani Dyrektor otrzymała od nas czerwony balonik w kształcie serca.

W lutym poznaliśmy także przestrzeń kosmiczną i Układ Słoneczny. Znamy  inne planety i wiemy, że mogą na nich mieszkać prawdziwe ufoludki. Podobno są zielonego koloru i bardzo lubią ludzi, nie tylko w Walentynki… Poza tym, pomimo, że luty to miesiąc zimowy, my wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu tych najwcześniejszych oznak wiosny. Kwiatów - wiosennych zwiastunów jeszcze w ogródkach nie widać, ale pierwsze klucze dzikich gęsi już w oddali było można zaobserwować. Niedługo posadzimy w sali nasz zielony parapetowy ogródek z nowalijkami. Żeby zrobiło się wiosennie.

Anetta Trusiewicz – Kolinko, Halina Pawluczuk, Ula Kiryluk

Na zdjęciach  - dzieci z grupy Zajączków podczas Walentynek. Kolejne zdjęcia ukazują panie z grupy wraz z Panią Dyrektor Przedszkola – Dorotą Durzyńską. Następne zdjęcia przedstawiają gazetkę tematyczną o kosmosie i pracę indywidualną dzieci przy stolikach podczas zajęć. Kolejne zdjęcia zostały wykonane podczas spaceru w poszukiwaniu pierwszych oznak przedwiośnia.