Zaproszenie do udziału w konkursie PDF Drukuj Email
czwartek, 30 września 2021 18:38, odsłon: 558

IX Edycja Konkursu Recytatorskiego
„Kocham...lubię….szanuję Hajnówkę -
 zdrowo i na sportowo  spędzam czas  w moim mieście„

Konkurs  pod Patronatem Pani Dyrektor Przedszkola
Doroty Eweliny Durzyńskiej

Zapraszamy do udziału w konkursie,
którego odbiorcami są dzieci i rodzice

z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Żubra Pompika w Hajnówce.

Osoby koordynujące:

Agnieszka Panasiuk - Kaczoch, Iwona Gierasimiuk, Urszula Kiryluk

Cele konkursu:
- uczczenie obchodów 70 –lecia nadania praw miejskich Hajnówki
- podsumowanie starań o Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie - publiczna prezentacja wyników autoewaluacji.
- zdrowego stylu życia w naszym mieście.
- zachęcenie dzieci i rodziców do czynnego zainteresowania się tematem swojego miasta
- ukazanie walorów zdrowotnych naszego miasta i najbliższej okolicy
- ukazanie piękna rejonu, w którym mieszkamy

Zasady konkursu:
1. W terminie do 10 października 2021r. należy napisać wspólnie z rodzicami krótki wiersz, opisujący w jaki sposób spędzacie zdrowo czas w swoim mieście lub okolicy (spacer po puszczy, wycieczki rowerowe, park itp.) oraz przesłanie go na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
(wiersz konkursowy należy podpisać: imię i nazwisko dziecka oraz grupa)

2. Następnie dziecko opanuje wiersz na pamięć i wyrecytuje  na spotkaniu w dniu 20.10.2021 w naszym przedszkolu
3. Każda grupa z naszego przedszkola może zgłosić 4 osoby.
4.Osoba upoważniona do udzielania informacji na temat konkursu: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch, telefon 791119585, e-mail -  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5.Konkurs rozstrzyga Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora.
6.Wyniki konkursu  zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola 21 października  2021.
7. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora.
8. Uczestnik konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu: wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody; umieszczenia danych w materiałach publikowanych przez Organizatora: na stronie internetowej Organizatora (www.przedszkole3.hajnowka.pl)
9.Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich weryfikacji.
10. Wręczenie nagród nastąpi 20 października 2021r., wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom i upominek.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim.

Dyrektor Przedszkola Dorota Ewelina Durzyńska
wraz z organizatorkami