Spotkanie adaptacyjne w grupie II PDF Drukuj Email
czwartek, 02 września 2021 22:15, odsłon: 590

Dnia 26 sierpnia w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika odbyły się zajęcia adaptacyjne w grupie II z udziałem rodziców. To ważne wydarzenie rozpoczęło się spotkaniem z Panią Dyrektor i Wicedyrektor przedszkola na starym skrzydle. Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska oprowadziła rodziców z dziećmi po nowym skrzydle przedszkola. W sali został przedstawiony personel pedagogiczny i obsługowy, który obejmuje opiekę nad tą grupą.

Nasze spotkanie zaczęliśmy od zabawy ,,Morza, lądy i oceany" z wykorzystaniem folii malarskiej. Maluchy chętnie przechodziły przez tunel zrobiony z falującej folii. Ostatnią wspólną zabawą była zabawa ruchowa ,,Ciu ciu ła ". Na zakończenie spotkania maluszki otrzymały upominek w postaci medalu.

Barbara Koźluk, Aleksandra Bobrowska, Agnieszka Filipiuk

zdjęcia: Monika Olesiuk