Zakończenie przedszkola w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
czwartek, 01 lipca 2021 23:12, odsłon: 733

25 czerwca sześciolatki z grupy Jeżyków uroczyście pożegnały przedszkole. Pierwszy raz uroczystość zorganizowana była na placu przedszkolnym, specjalnie na tę okoliczność udekorowanym kolorowymi balonami i dedykowaną „ścianką” z napisem „Żegnamy przedszkole”. W promieniach czerwcowego słońca przedszkolaki przedstawiły rodzicom część artystyczną. Był dostojny polonez, elegancki taniec baletowy w kole, szlachetny taniec barokowy w parach,  piosenki ilustrowane ruchem i gestami o zakończeniu przedszkola, wakacyjnych planach i wyśpiewane popisy w języku angielskim na ekstra dodatek! Dzieci recytowały również wiersze, które były kwintesencją podsumowania przedszkola – wspomnieniami przeżytych chwil, podziękowaniem za miły i pouczający czas ale też planami i wyobrażeniami co dalej czeka w szkole?

Na koniec wszystkie dzieci otrzymały z rąk Pani Bogusi, tym razem w imieniu Pani Dyrektor oraz nauczycielek oddziału Jeżyków dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki.

Powodzenia w szkole i super wakacji!

Jola Wołkowycka, Ula Kiryluk i Justyna Karpiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Jeżyków podczas uroczystości zakończena przedszkola odbywającej się na placu przedszkolnym. Piewrsze zdjęcia prezentują dzieci podczas tańców w parach, w kole oraz w trakcie recytacji. Kolejne zdjęcia ukazują moment wręczania pamiątkowych książek i dyplomów oraz na koniec wspólne zdjęcie wszystkich dzieci i pań.