Dzień Dziecka u Wiewiórek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 czerwca 2021 21:38, odsłon: 938

1 czerwca - wie o tym mały i duży, jest wyjątkowy dzień: Dzień Dziecka! Z okazji święta naszych Milusińskich wybraliśmy się do sali zabaw w pobliskiej klubokawiarni Lipowart. Wiewióreczki miały mnóstwo frajdy i uciechy z przygotowanych dla nich atrakcji. Do wyboru były różnego rodzaju i formatu klocki i  puzzle, a także lalki, prawdziwy indiański namiot, kuchnia do przygotowywania przyjęcia dla pluszaków, mnóstwo gier i układanek. Och, co by tu wybrać! Najlepiej wszystko!

Niektóre Wiewiórki, zachwycone nowym miejscem do zabawy potrafiły układać puzzle, jednocześnie szykując popołudniową herbatkę dla misia i do tego jeździć dwoma autamiJNa zakończenie tych atrakcji, otrzymaliśmy jeszcze kolorowe książeczki i ręcznie robione lizaki (w Dzień Dziecka można jeść przecież  słodycze), a w przedszkolu czekały na nas jeszcze prezenty od naszych rodziców: antyodblaskowe breloczki oraz książeczki. Wrażeń tego dnia było mnóstwo. Ale przecież Dzień Dziecka jest tylko raz w roku…

Anna Hałaburda, Anetta Trusiewicz - Kolinko

Zdjęcia przedstawiają różnorodne zabawy Wiewiórek w sali zabaw klubokawiarni Lipowart. Ostatnie zdjęcie to zmęczone Wiewiórki w drodze powrotnej do przedszkola.