Podsumowanie quizu „Co przedszkolaki wiedzą o Hajnówce”. PDF Drukuj Email
środa, 02 czerwca 2021 07:26, odsłon: 855

W bieżącym miesiącu przedszkolaki z Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce miały możliwość rozwiązania quizu stworzonego w ramach obchodów Jubileuszu 70 – lecia Praw Miejskich Hajnówki. Nasi mali hajnowianie wykazali się niesamowitą wiedzą o swoim mieście, znając charakterystyczne budynki, symbole, miejsca nas otaczające oraz kulturę. Nagrodą dla każdego uczestnika była etykietka z nazwą naszego miasta Hajnówka oraz kolorowanka do własnoręcznego ozdobienia.

Quiz poszerzył i przybliżył dzieciom wiedzę o własnym mieście. Teraz każdy uczestnik zna wartości i walory naszego małego, pięknego zakątka na ziemi.

Katarzyna Szerszunowicz, Anna Hałaburda

OPIS GALERII:

Na pierwszych zdjęciach widać przedszkolaki z grupy zajączków rozwiązujące quiz, na następnych są dzieci z grupy wiewiórek, później przedszkolaki z grupy jeżyków, żuberków i sarenek. Na ostatnich zdjęciach widać przedszkolaki z przedszkola kolorujące napis Hajnówka.