Jeżykowe świętowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
niedziela, 24 stycznia 2021 13:11, odsłon: 752

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. W tym roku szkolnym, w związku z sytuacją pandemiczną nie mogliśmy zaprosić do przedszkola naszych ważnych gości. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny występ, który w formie plików wideo udostępniliśmy do obejrzenia rodzicom i dziadkom. Nasze przedszkolaki narysowały również portrety wszystkich swoich babć i dziadków, które wykorzystaliśmy do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Chociaż tyle…

I niby wszystko było jak zwykle, ale nie udało się nam zastąpić niczym nieobecności naszych kochanych gości. Rząd krzesełek ustawionych w półkolu z portretami seniorów oraz dzieci z serduszkami w rękach wywołał tylko niejedną chwilę wzruszenia i żalu.

Kochane Babcie i Dziadkowie!

Prosimy przyjąć również w naszym imieniu życzenia Wszystkiego co najlepsze, zdrowia, uciechy z wnucząt i samych miłych i wesołych dni.

Ula Kiryluk, Jola Wołkowycka i Justyna Karpiuk

Zdjęcia prezentują dzieci z grupy Jeżyków w strojach galowych podczas występów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na pierwszych zdjęciach są dzieci stojące pojedynczo z portretami babć i dziadków rękach. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci ustawione w dwóch szeregach podczas recytacji i śpiewania. Następne zdjęcia to dwu, trzy lub czteroosobowe grupy dzieci z czerwonymi sercami w rękach – zdjęcia koleżeńskie. Ostatnie zdjęcie prezentuje grupę przedszkolaków ze swoimi paniami.