DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE SAREN PDF Drukuj Email
niedziela, 24 stycznia 2021 12:20, odsłon: 589

Babcia i Dziadek to osoby niezwykle ważne i kochane przez wielkie serca małych wnuków. Dzieci w wieku przedszkolnym zawsze z wielkim entuzjazmem przygotowują się w styczniu do uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowują występ, zaproszenia, upominki, z radością czekają na kochanych gości w przedszkolu. Co roku odbywała się w przedszkolu uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka. Ten rok jest inny, wszyscy rozumiemy dlaczego…

Dzieci z grupy Saren przygotowały kochanym Babciom i Dziadkom występ z okazji ich święta, który jednocześnie był prezentem. Dzieci śpiewały piękne piosenki przy akompaniamencie pianina, recytowały wiersze. Wszystko dla Babci i Dziadka.

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie, życzymy Wam zdrowia, szczęścia, samych radosnych dni i pociechy z kochających Was wnuków!!!

Bogusława Wołodkiewicz, Urszula Raczkowska – Filinowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

Zdjęcia przedstawiają elegancko ubrane dzieci z grupy Saren na tle gazetki przedstawiającej Babcię, Dziadka oraz dwoje wnuków czytających wspólnie książkę.