Przedświąteczne zabawy w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 21:55, odsłon: 701

Przygotowania do świąt w grupie SARENEK ruszyły pełną parą! Grzeczne starszaki w oczekiwaniu na Mikołaja urządziły wraz z Paniami, świąteczne porządki oraz zabawy muzyczno-teatralne. Dzieci uwielbiają przebieranki, kochają udawać i wcielać się w role. Wesołe Elfy, śliczne Śnieżynki, fantastycznie tańczyły, śpiewały, odgrywały scenki zimowe i bożonarodzeniowe. Na zakończenie zajęć wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę ,,Mizerna cicha” przy akompaniamencie pianina.

Kochani Rodzice!

Życzymy Wam, Waszym wspaniałym dzieciom oraz bliskim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia

Życzą Panie z grupy Sarenek

Bogusia Wołodkiewicz, Halina Pawluczuk i Ula Raczkowska - Filinowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci oraz nauczycielki z grupy Sarenek przebrane za śnieżynki, elfy, diabełki bałwanki. Dzieci na zdjęciach bawią się w przedświąteczne sprzątanie lasu, dekoracje składają się z kartonowych choinek. Ostatnie zdjęcie jest prezentacją wszystkich nauczycielek z dziećmi z grupy Sarenek wraz z Panią Dyrektor na tle świątecznych dekoracji oraz choinki.