Wiewióreczki pozdrawiają przedświątecznie PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 21:00, odsłon: 676

Maluszki niecierpliwie wyczekują wigilijnego wieczoru i pojawienia się pierwszej gwiazdki. Nie mogą doczekać się, kiedy to pod choinką skrzącą się blaskiem lampek, znajdą wymarzone prezenty. Czas przedświąteczny to również w naszym przedszkolu okres intensywnych przygotowań. Podczas zajęć poznajemy  zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Słuchamy, opanowujemy słowa najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Wspólnie dekorujemy salę świątecznymi ozdobami. Bierzemy udział w wielu zabawach ruchowych o tematyce zimowo- świątecznej. Uczymy się poszanowania obyczajów i szacunku do drugiej osoby.

Dzieci z grupy Wiewióreczek wraz z Paniami życzą wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym

Nowym Roku 2021!

W wigilijną noc

Cicho rozbrzmiewa kolęda,

choinka lampkami skrzy,

biały opłatek już czeka

i pierwsza gwiazdka lśni.

W tę wigilijną noc,

cudów zdarza się moc.

Ludzie się bardziej kochają,

życzenia sobie składają.

Anetta Trusiewicz- Kolinko

Anna Hałaburda i Anetta Trusiewicz- Kolinko

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Wiewiórek wraz z paniami, ubrane w brązowe koszulki i czerwone czapki podczas sesji zdjęciowej w tle dekoracji zimowo- świątecznej.

Kolejne zdjęcia przedstawiają portrety dzieci przy choince