Informacja o rekrutacji do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Hajnówce na rok szkolny 2020/2021 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 czerwca 2020 09:56, odsłon: 542

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Hajnówce w cyklu 6-letnim bądź 4-letnim na naukę gry na: fortepianie, skrzypcach, akordeonie i gitarze. W tym roku oferujemy po raz pierwszy nowy instrument: saksofon (dla dzieci od 9 lat).

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca sierpnia pod nr telefonu: 509 366 707, nabór uzupełniający do 14.09.2020

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-COV-2 zgłoszenia dzieci dokonujemy tylko telefonicznie.